img_66581_64ab05147d197638740692eff404aa09_1

Seksinukkude Ostuinfo

Koostöös Wildberry Erootikapoega

Kuidas osta?

Kõiki meie valikus olevaid seksinukkusid on võimalik osta Wildberry erootikapoe kaudu. Iga nuku juures on olemas link, mis suunab teid edasi e-poodi, kus on võimalik mugavalt ost sooritada. Tasumiseks on võimalik kasutada kõiki Eestis olemasolevaid pangalinke ja kaardimakset. 

Järelmaks

Koostöös ESTO AS-iga pakume erinevaid paidlikke järelmaksulahendusi. Võimalik on osta nii pikemaajalise kui ka paarikuulise ilma intressita järelmaksu lahendusega. Lähemalt saate tutvuda pakutavate lahendustega juba ostu sooritamisel.

Transport

Kuna tegemist on nii mõõtmetelt kui ka kaalult suure kaubaga, siis ainuke mõeldav transpordi viis on kuller. Nukud tarnime teie poolt määratud sihtkohta orienteeruvalt 5-7 tööpäeva jooksul. Kasutame transpordiks Itella ja DPD kullerteenust. Transpordikulud katame meie ja võimalik on tellida igale aadressile üle Eesti.

Pakendamine

Arusaadavalt on tegemist diskreetse kaubaga ja seda oleme arvestanud ka pakendamisel. Kõik nukud on pakendatud nii, et pakendit vaadates ei oleks võimalik aimata selle sisu. Samuti oleme kasutusele võtnud meetmed, vältimaks nukule tekkivaid kahjustusi transpordi käigus.